Αιλουροειδές

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

η γνώση είναι δύναμη


5 απαντήσεις

    Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές.

    Gatoulina
    Gatoulina


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2010
    Τόπος : στα αστερια

    Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές.

    Δημοσίευση  Gatoulina Παρ Σεπ 10, 2010 1:52 am

    Admin έγραψε:ειναι απλο.....ψηφιστε οτι πιο ακραιο βρειτε σε κομμα....να παρουν το μηνυμα....


    στην δικη μου περιοχη ομως που ο δημαρχος ειναι στην 3 τετραετια και αξιζει τον κοπο τι κανουμε μου λες;
    Admin
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 94
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010
    Τόπος : Ζούγκλα

    Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές.

    Δημοσίευση  Admin Παρ Σεπ 10, 2010 3:55 am

    αν δεν κλεβει και ενδιαφερεται για το δημο να τον ψηφισεις....μην ψηφιζεις κομματα και "ιδεολογιες"....ανθρωπους να ψηφιζεις...μονο ετσι θα παμε μπροστα...
    avatar
    panosG


    Αριθμός μηνυμάτων : 24
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/09/2010

    Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές.

    Δημοσίευση  panosG Παρ Σεπ 10, 2010 5:02 am

    Το άσχημο όμως είναι ότι όταν αυτά τα άτομα ανήκουν στον χώρο των παραδοσιακών - τρομάρα τους - κομμάτων ,είναι δεδομένο ότι η προσωπική τους επιτυχία θα προβληθεί σαν κομματική...
    Gatoulina
    Gatoulina


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2010
    Τόπος : στα αστερια

    Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές.

    Δημοσίευση  Gatoulina Παρ Σεπ 10, 2010 5:04 am

    πραγματικα αξιζει τον κοπο...εκανε παρα πολλα πραγματα για την περιοχη..οποτε μαλλον αυτον θα ψηφιψω αυτον κι ας υποστηριζεται απο την Νεα Δημοκρατια..
    Admin
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 94
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010
    Τόπος : Ζούγκλα

    Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές.

    Δημοσίευση  Admin Παρ Σεπ 10, 2010 5:13 am

    panosG έγραψε:Το άσχημο όμως είναι ότι όταν αυτά τα άτομα ανήκουν στον χώρο των παραδοσιακών - τρομάρα τους - κομμάτων ,είναι δεδομένο ότι η προσωπική τους επιτυχία θα προβληθεί σαν κομματική...

    τελειωνουν αυτες οι πρακτικες σιγα-σιγα....τα προβατα αρχισαν να ξυπνανε και να μην ανεχονται αλητες στην εξουσια.... clown
    avatar
    panosG


    Αριθμός μηνυμάτων : 24
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/09/2010

    Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι ψηφίζουμε στις δημοτικές.

    Δημοσίευση  panosG Παρ Σεπ 10, 2010 5:58 am

    Gatoulina έγραψε:
    Admin έγραψε:ειναι απλο.....ψηφιστε οτι πιο ακραιο βρειτε σε κομμα....να παρουν το μηνυμα....


    στην δικη μου περιοχη ομως που ο δημαρχος ειναι στην 3 τετραετια και αξιζει τον κοπο τι κανουμε μου λες;

    Στη Φιλοθέη ή στο ψυχικό μένεις πουλάκι μου ; lol!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Μάης 19, 2024 1:17 am